Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Dönüş Hızı:
1200 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
3 adet
Aydınlatma Türü:
LED
Bağlantı Sayısı:
1 adet

Trust GXT 278 Laptop Soğutucu Fiyatları

Trust GXT278 Dizüstü Bilgisayar İçin Soğutucu Fan

Satıcı: JetKlik

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 709
Trust 20817 Gxt 278 Notebook Cooling Stand

Satıcı: JetKlik

639,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 639.01
Trust 20817 Gxt 278 4 Fanlı Gaming Laptop Soğutucu 14-17.3 İnç

Satıcı: JetKlik

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 699.00
Trust 20817 Gxt 278 Notebook Cooling Stand

Satıcı: JetKlik

743,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 743.62
Trust 20817 Gxt 278 Notebook Soğutucu Standı

Satıcı: JetKlik | 318 yorum

764,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 764.10
Trust 20817 GXT 278 15.6" - 17.3" Notebook Oyuncu Soğutucu

Satıcı: JetKlik

764,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 764.10
Trust 20817 Gxt 278 Notebook Cooling Stand

Satıcı: netsipariş

935,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 935.40
Trust 20817 GXT 278 15.6" - 17.3" Notebook Oyuncu Soğutucu

Satıcı: Netsiparis

991,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 991.26
Trust 20817 Gxt278 Yozu 17.3" Notebook Soğutucu Stand 949,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 959.88
Trust 20817 Gxt 278 Notebook Cooling Stand

Satıcı: elitstore

1.104,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1104.51
Trust 20817 Gxt 278 Notebook Soğutucu Standı

Satıcı: Mobilsaray

1.146,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1146.60

Trust GXT 278 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Trust GXT 278 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

1200 RPM
Var
3 adet
LED
1 adet

Trust GXT 278 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 4 adet
• Ana Fan Dönüş Hızı 1200 RPM
• Rulman Tipi Sleeve Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 60 cm
• Uzunluk 406 mm
• Genişlik 286 mm
• Yükseklik 30 mm
• Ağırlık 752 g

Trust GXT 278 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.