Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
70 mm
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
6 adet
Aydınlatma Türü:
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet

TX Red Alert Laptop Soğutucu Fiyatları

Tx Red Alert 6 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu (TXACNBRED)

Satıcı: Smallman | 1454 yorum

755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 755.00
Tx Txacnbred Red Alert 6 Led Fanlı Dijital Fan Kontrolcülü, Yükseklik Ayarlı Sogutucu

Satıcı: Smallman

712,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 712.00
TX TXACNBRED Red Alert 6 Fanlı 11" - 17" Notebook Soğutucu

Satıcı: Smallman | 404 yorum

755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 755.00
Tx TXACNBRED 5 Fanlı 15 inç Laptop Soğutucu

Satıcı: Smallman

793,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 793.71
TX TXACNBRED Red Alert 6 Led Fanlı Dijital Fan Kontrolcülü, Yükseklik Ayarlı Sogutucu

Satıcı: SMALLMAN | 12 yorum

818,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 818.90
TX Red Alert 6 Led Fanlı Dijital Fan Kontrolcülü, Yükseklik Ayarlı Sogutucu

Satıcı: Smallman

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 859.00
TX TXACNBRED Red Alert 6 Fanlı 11" - 17" Notebook Soğutucu

Satıcı: ElektroSepeti

990,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 990.87
Tx Txacnbred Red Alert 6 Led Fanlı Dijital Fan Kontrolcülü, Yükseklik Ayarlı Sogutucu

Satıcı: ONMARKTR

1.173,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 1173.30
Tx Red Alert 6 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu (TXACNBRED)

Satıcı: teknomevo

1.273,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1273.02
TX Red Alert 6 Led Fanlı Dijital Fan Kontrolcülü, Yükseklik Ayarlı Sogutucu

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.474,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1474.98
TX TX TXACNBRED SİYAH 11"-17" NOTEBOOK SOĞUTUCU

Satıcı: corebilgisayar

1.459,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1469.1

TX Red Alert Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

TX Red Alert Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

70 mm
Var
6 adet
LED
2 adet
Ses Seviyesi:
21 dBA

TX Red Alert Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Hava Akışı 115 CFM
• Fan Sayısı 6 adet
• Ana Fan Boyutu 70 mm
• Ses Seviyesi 21 dBA

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 380 mm
• Genişlik 293 mm
• Yükseklik 30 mm
• Ağırlık 1.053 kg

TX Red Alert Laptop Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan Laptop Soğutucular

TX Red Alert Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.