Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
180 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
550 RPM
Aydınlatma:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet
Bağlantı Sayısı:
2 adet

Zalman ZM-NS1000 Laptop Soğutucu Fiyatları

Zalman ZM-NS1000 notebook Cooling PADS

Satıcı: Proment Bilişim

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1209
Zalman Zm-Ns1000 16İnch 180Mm Fanlı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: EGB Elektronik

1.182,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1182.80
Zalman ZM-NS1000 16" Tek Fanlı Notebook Soğutucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.371,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1371.14
Zalman 15.6" Zm-Ns1000 180Mm Fanlı Yukseklık Ayarlı Notebook Stand Ve Sogutucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.421,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1421.80
Zalman ZM-NS1000 16inch 180mm Fanlı Notebook Soğutucu Ayarlanabilir Stand

Satıcı: PROMENT BİLİŞİM | 167 yorum

1.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1455.00
Zalman ZM-NS1000 16 inch 180 mm Fanlı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: onlinealisverisyap

1.528,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1528.76
Zalman ZM-NS1000 16" Tek Fanlı Notebook Soğutucu

Satıcı: PromentBilişim

1.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1575.00
Zalman ZM-NS1000 16inch 180mm Fanlı Notebook Soğutucu Ayarlanabilir Stand

Satıcı: Hepsiburada | 167 yorum

1.629,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 1629.72
Zalman ZM-NS1000 16" 180mm Fanlı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Proment Bilişim

1.679,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1679.04
ZALMAN ZM-NS1000 16" 180MM FANLI NOTEBOOK SOĞUTUCU STAND 1.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 1719.00

Zalman ZM-NS1000 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Zalman ZM-NS1000 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

180 mm
550 RPM
Yok
Var
5 adet
2 adet

Zalman ZM-NS1000 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Laptop Ölçüsü (En Fazla) 16 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Kademesi 5 adet
• Duruş Açısı (Yüksek) 50 °
• Bağlantı Sayısı 2 adet
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A
• Malzeme Plastik

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 1 adet
• Ana Fan Boyutu 180 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 550 RPM
• Rulman Tipi Rifle Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 352 mm
• Genişlik 315 mm
• Yükseklik 45 mm
• Ağırlık 1.3 kg

Zalman ZM-NS1000 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.