Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 9 yorum
12.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 13009 Acer Aspire 5 Intel Core i5-1245H 8GB 512GB SSD DOS 15.6'' FHD Koyu Gri Dizüstü Bilgisayar NX.KN3EY.002Satıcı: qobostore
14.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 14709 Acer Aspire 5 A515-57 NX.KN3EY.002 i5-1245H 8 GB 512 GB SSD 15.6'' Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: seta-teknoloji
14.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 14890.00 Acer Aspire 5 A515-57 Nx.kn3Ey.002 i5 1245H 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD Koyu Gri LaptopSatıcı: Qobostore
14.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 14899.00 ACER Aspire 5 Intel Core i5-1245H 8GB 512GB SSD Linux 15.6'' FHD Koyu Gri Dizüstü Bilgisayar NX.KN3EY.002Satıcı: TNT Teknoloji
14.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 14990.00 Acer Aspire 5 A515-57 NX.KN3EY.002 i5-1245H 8 GB 512 GB SSD 15.6'' Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: INTROS
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 15999.00