Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Acer Aspire Go 15 AG15-41P-R4CE Laptop Fiyatları

Acer Aspire Go AG15-41 NX.J7FEY.002 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD 60Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Hfk Teknoloji

26.859,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 26859.96
Acer Aspire Go AG15-41 NX.J7FEY.002 R7-7735HS 16 GB 512 GB SSD 15.6'' Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: hfkteknoloji

26.883,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 26883.06
Acer Aspire Go AG15-41 NX.J7FEY.002 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD 60Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

27.940,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 27940.84
ACER Aspire Go AG15-41 NX.J7FEY.002 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD 60Hz Taşına

Satıcı: Teknorya

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 27999.00
Acer Aspire Go AG15-41 NX.J7FEY.002 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD 60Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknorya

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 27999.00
Acer Aspire Go Ag15-41 Nx.j7fey.002 Amd Ryzen 7 7735Hs 16Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6'' Fhd 60Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 27999.00
Acer Aspire Go AG15-41 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.J7FEY.002 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Teknorya | 14 yorum

28.117,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 28117.39
Acer Aspire Go AG15-41 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.J7FEY.002 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: bitekbilisim | 14 yorum

28.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 28499.05

Acer Aspire Go 15 AG15-41P-R4CE Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Aspire Go 15 AG15-41P-R4CE Laptop Temel Özellikleri

Acer Aspire Go 15 AG15-41P-R4CE Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 362.9 mm
• Derinlik 237.5 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 2 (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri HDCP Desteği
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 53.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) Azami Çalışma Süresi:12 Saat 50 dk

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 680M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12 OPENCL 2.2 OpenGL 4.6

Acer Aspire Go 15 AG15-41P-R4CE Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

muallimus Profil Resmi

9 yorum

muallimus ekranın ips olduğundan emin miyiz? tn panel yazıyor başka platformlarda.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @muallimus Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.