Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Flash Bellek Boyutu:
128 GB
Dokunmatik Ekran:
Yok

Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V Laptop Fiyatları

ACER Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron-N4500 4GB 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: VadiTelekom

13.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 13499.00
ACER Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron-N4500 4GB 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 13899.00
Acer Al15-32p N4500 4GB 128ssd UMA 15,6''fhd W11home Notebook 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 13999.00
Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V NX.J9UEY.001 Celeron-N4500 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: vaditelekom

14.099,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 14099.06
Acer Aspire Lite AL15-32P NX.J9UEY.001 Intel Celeron-N4500 4GB 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: VadiTelekom | 6 yorum

14.108,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 14108.80
Acer Aspire Lite AL15-32P NX.J9UEY.001 Intel Celeron-N4500 4GB 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: nitech bilişim | 6 yorum

14.118,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 14118.54
Aspire Lite Al15-32P Nx.j9uey.001 Intel Celeron-N4500 4Gb 128Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Ensarbilişim

14.324,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 14324.10
ACER Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron-N4500 4GB 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknorya

14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 14599.00
Acer Aspire Lite Al15-32P Nx.j9uey.001 Intel Celeron-N4500 4Gb 128Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 14599.00
Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V NX.J9UEY.001 N4500 4GB 128eMMC 15.6" FHD W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknorya

14.599,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 14599.01
Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V NX.J9UEY.001 Celeron-N4500 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

14.643,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 14643.22
Acer Aspire Lite AL15-32P NX.J9UEY.001 Intel Celeron-N4500 4GB 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM

14.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14763.00
ACER Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron-N4500 4GB 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 14999.00

Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V Laptop Temel Özellikleri

128 GB
Yok

Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.6 mm
• Derinlik 229.6 mm
• Kalınlık 18.2 mm
• Ağırlık 1.60 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 4 GB
• Bellek Türü LPDDR4x

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Flash Bellek Var
• Flash Bellek Boyutu 128 GB
• Flash Bellek Özellikleri eMMC

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Özellikleri HDCP Desteği
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.0
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel UHD Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 350 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 750 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12 Intel Quick Sync Video OpenCL 1.2 OpenGL 4.5 4K Desteği (60 Hz)

Acer Aspire Lite AL15-32P-C65V Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.