Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Acer Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron N4500 8gb 256GB SSD 15.6" Fhd Freedos Bilgisayar NX.J9SEY.001 - 256 GB - 8 GB
Satıcı: Smartytech | 4 yorum
14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 14299.00
Acer Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron N4500 8GB 256GB 15.6" FHD NX.J9SEY.001 Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Bodrum Atlas Elektronik
14.240,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 14240.50
Acer Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron N4500 8gb 256GB SSD 15.6" Fhd Freedos Bilgisayar NX.J9SEY.001 - 256 GB - 8 GB
Satıcı: BODRUM ATLAS ELEKTRONİK | 4 yorum
14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 14399.00
Acer Aspire Lite AL15-32P Intel Celeron N4500 8GB 256GB 15.6" FHD NX.J9SEY.001 Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Emrebilisim45
14.792,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 14792.12
ACER Aspire Lite Intel Celeron-N4500 8GB 256GB SSD 15.6" FHD DOS (İşletim Sistemsiz) Laptop NX.J9SEY.001 Satıcı: Trendyol
15.136,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 15136.00
ACER Aspire Lite Intel Celeron-N4500 8GB 256GB SSD 15.6" FHD DOS (İşletim Sistemsiz) Laptop NX.J9SEY.001 Satıcı: emrebilişim45
15.186,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 15186.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
DAHİLİ GRAFİK