Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Aspire Lite Al15-71P-51AR NX.J7MEY.001A14 i5-12450H 16 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
33.312,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 33312.32
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA14 İntel Core İ5-12450H 16GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD NX.J7MEY.001A14 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
33.503,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 33503.51
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA14 Intel Core İ5-12450H 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar NX.J7MEY.001A14 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji | 1 yorum
34.793,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 34793.00
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA14 İntel Core İ5-12450H 16GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.J7MEY.001A14 Satıcı: Arez Teknoloji
35.582,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 35592.12
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA14 Intel Core İ5-12450H 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar NX.J7MEY.001A14 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Bozer Bilişim | 1 yorum
37.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 37299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK