Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 Laptop Fiyatları

Acer Aspire Lite Al15-71P-51AR NX.J7MEY.001A52 i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 22999.00
Acer Aspire Lite Al15-71P-51Ara52 Intel Core İ5-12450H 15.6 8 Gb Ram 512Gb Ssd Fhd W11home Notebook Nx.j7mey.001a52

Satıcı: Emre Bilişim45

23.722,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 23722.20
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 İntel Core İ5-12450H 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD NX.J7MEY.001A52

Satıcı: Emrebilisim45

23.955,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 23955.12
Acer Aspire Lite Al15-71P-51AR NX.J7MEY.001A52 i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

24.875,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 24875.34
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 İntel Core İ5-12450H 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD NX.J7MEY.001A52

Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ

25.018,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 25018.10
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 Intel Core İ5-12450H 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar NX.J7MEY.001A52 - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Arez Teknoloji

25.981,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 25981.00
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 İntel Core İ5-12450H 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.J7MEY.001A52

Satıcı: emrebilişim45

26.380,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 26380.15
Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 İntel Core İ5-12450H 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.J7MEY.001A52

Satıcı: Arez Teknoloji

26.570,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 26580.26

Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.5 mm
• Derinlik 229.1 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.79 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12450H
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP Desteği
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Acer Aspire Lite AL15-71P-51ARA52 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.