Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Aspire Lite AL16-52P-55S2 NX.J23EY.001A005 i5-1334U 32 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
48.592,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 48592.36
Acer Aspire Lite AL16-52P-55S2 NX.J23EY.001A005 i5-1334U 32GB 1TBSSD 16" WUXGA W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
49.756,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 49756.14
Acer Aspire Lite AL16-52P-55S2 NX.J23EY.001A005 i5-1334U 32GB 1TBSSD 16" WUXGA W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
51.367,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 51377
Acer Aspire Lite AL16-52P-55S2 NX.J23EY.001A005 I5-1334U 32GB 1tbssd 16" Wuxga W11H Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
52.752,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 52752.00
Acer Aspire Lite Al16-52P-55S2 Nx.j23ey.001a005 İ5-1334U 32Gb 1Tbssd 16" Wuxga W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
52.808,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 52808.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK