Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Laptop Fiyatları

Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ NX.D72EY.001 i5-1334U 8 GB 512 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TNG

27.259,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 27259.06
Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Intel Core i5-1334U 8GB DDR5 512GB M.2 SSD 16" 60Hz FHD Windows11 Home - 512 GB - 8 GB

Satıcı: E-Online

28.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 28399.00
ACER Aspire Lite AL16-54P-51RZ Intel Core i5-1334U 8GB DDR5 512GB M.2 SSD 16" 60Hz FHD Windows 11H

Satıcı: TNG BİLİSİM

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 28509
Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Intel Core i5-1334U 8GB DDR5 512GB M.2 SSD 16" 60Hz FHD Windows11 Home - 512 GB - 8 GB

Satıcı: TNG

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 28499.00
Acer Aspire Lite Al16-54p-51rz Core İ5-1334u 16" 8 Gb Ram Ddr5 512 Gb Ssd M.2 60hz Fhd Win11h Notebook

Satıcı: teknosa

29.249,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 29249.03
ACER Aspire Lite AL16-54P-51RZ Intel Core i5-1334U 8GB DDR5 512GB M.2 SSD 16" 60Hz FHD Windows 11H

Satıcı: TNG

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 29999.00
Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Intel Core i5-1334U 8GB DDR5 512GB M.2 SSD 16" 60Hz FHD Windows11 Home

Satıcı: Teknosa

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 29999.00
Acer Aspire Lite Al16-54p-51rz Core i5-1334U 16" 8 GB RAM Ddr5 512 GB SSD M.2 60Hz FHD Win11H Notebook 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 29999.00
Aspire Lite Al16-54P-51Rz Intel Core İ5-1334U 8Gb Ddr5 512Gb M.2 Ssd 16" 60Hz Fhd Windows11 Home

Satıcı: TNG

30.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 30559.10
Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ i5-1334U 8GB DDR5 512GB SSD 16" FHD Windows11 Home

Satıcı: TNG

31.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 31349.05
Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Intel Core i5-1334U 8GB DDR5 512GB M.2 SSD 16" 60Hz FHD Windows11 Home

Satıcı: TNG

31.679,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 31679.05

Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Laptop Temel Özellikleri

Yok

Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.8 mm
• Derinlik 244.8 mm
• Kalınlık 18.90 mm
• Ağırlık 1.53 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.