Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Acer Aspire Lite AL16-54P-59GP Laptop Fiyatları

Acer Aspire Lite AL16-54P Intel Core i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.D76EY.001 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Hepsiburada | 36 yorum

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 26999.00
Acer Aspire Lite AL16-54P-59GP NX.D76EY.001 i5 1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

27.018,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 27018.42
Acer Aspire Lite AL16-54P i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6 FHD NX.D76EY.001

Satıcı: pcyazıcı

27.436,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 27436.00
Acer Aspire Lite AL16-54P i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD NX.D76EY.001

Satıcı: BOM BİLİŞİM

28.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 28500.00
ACER ASPİRE LİTE AL16-54P İ5-1334U 16 GB /512 GB 15,6" FREDOOS NOTEOBOOK

Satıcı: Pcyazici

28.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 28670.00
Acer Aspire Lite AL16-54P Intel Core i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.D76EY.001 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: ByOSTeknoloji | 36 yorum

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 28999.00
Acer Aspire Lite AL16-54P-59GP NX.D76EY.001 i5 1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Denizlibilgisayar

29.130,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 29130.60
ACER Aspire Lite AL16-54P i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD NX.D76EY.001

Satıcı: pcyazıcı

35.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 35500.00

Acer Aspire Lite AL16-54P-59GP Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Aspire Lite AL16-54P-59GP Laptop Temel Özellikleri

Yok

Acer Aspire Lite AL16-54P-59GP Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.8 mm
• Derinlik 244.8 mm
• Kalınlık 18.90 mm
• Ağırlık 1.53 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Acer Aspire Lite AL16-54P-59GP Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.