Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
20 dk önceki fiyat
1 21684.50 ACER Ex215-55 I7-1255u 16gb 1tb 15.6" Fhd Fdos Nx.egyey.00402Satıcı: Elmacık
21.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21699.99 Acer Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006A1 i7-1255U 16GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT002Satıcı: Teknoraks
21.760,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21760.06 Acer Ex215-55 I7-1255U 16Gb 1Tb 15.6" Fhd Fdos Nx.egyey.00402Satıcı: Elmacık
21.798,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 21798.80 Acer Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006A1 i7-1255U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar-CNT002Satıcı: teknoraks
22.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 22299.00 Acer Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006A2 i7-1255U 16GB 512SSD+1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT003Satıcı: Teknoraks
22.418,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 22418.06 ACER Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006A1 i7-1255U 16GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BSatıcı: Teknoraks
22.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
7 22699.00 Acer Ex215-55 Nx.egyey.00402 Intel Core i7-1255U 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD FHD FreeDOS LaptopSatıcı: Elmacık
22.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 22799.99 Acer EX215-55 NX.EGYEY.00402 i7-1255U 16 GB 1 TB 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacık
22.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 22899.99 Acer Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006A2 i7-1255U 16 GB 512 GB+1 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar-CNT003Satıcı: teknoraks
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 22999.00 Acer Extensa 15 EX215-55 Intel Core I7 1255U 16 GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir BilgisayarSatıcı: E-Markt
22.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
11 23009 Acer EX215-55 I7-1255U 16GB 1tb 15.6" Fhd Fdos NX.EGYEY.00402Satıcı: Elmacık
23.099,99 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
12 23109.99 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 16GB Ram 1tb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inç Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00402+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
24.439,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 24449 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 16GB Ram 1TB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD Freedos NXEGYEY00402+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 26009.95 Acer Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006A1 i7-1255U 16GB 1TBSSD 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT002Satıcı: Teknoraks
52.892,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 52902