Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 26799 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 64GB Ram 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00407+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.359,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 27359.96 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 64GB Ram 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inç Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00407+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
27.439,98 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 27449.98 Acer Ex215-55 Intel Core I7 1255U 64Gb Ram 512Gb Ssd Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inc Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar Nxegyey00407+WeblegelsincSatıcı: Weblegelsin
27.929,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 27929.95 ACER EX215-55 I7 1255U 64GB 512GBSSD Intel Iris Xe Graphics 15,6" Fhd FDOS NXEGYEY00407+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28499.95 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 64GB 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD Freedos NXEGYEY00407+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 28509.95