Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
27.259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 27269 Acer Ex215-55 Intel Core I7 1255U 32Gb Ram 512Gb Ssd Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inc Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar Nxegyey00413+WeblegSatıcı: Weblegelsin
27.694,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27694.94 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 32GB Ram 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00413+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.999,95 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 29009.95 ACER EX215-55 I7 1255U 32GB 512GBSSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6" Fhd W11HOME NXEGYEY00413+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 28999.95 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 32gb Ram 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00413+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 28999.95 Acer EX215-55 İ7 1255U 32gb 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD WIN11Home NXEGYEY00413+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 29009.95