Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
29.609,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 29609.96 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 32GB Ram 1tb SSD Intel Iris Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00414+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
29.609,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 29619 Acer Ex215-55 Intel Core I7 1255U 32Gb Ram 1Tb Ssd Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inc Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar Nxegyey00414+WeblegelSatıcı: Weblegelsin
30.082,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
3 30082.45 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 32GB Ram 1tb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00414+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
31.499,95 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 31509.95 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 32gb 1tb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD WIN11Home NXEGYEY00414+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 31509.95