Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
30.079,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 30079.96 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 64GB Ram 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00416+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
30.079,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30089 Acer Ex215-55 Intel Core I7 1255U 64Gb Ram 512Gb Ssd Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inc Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar Nxegyey00416+WeblegSatıcı: Weblegelsin
30.559,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 30559.94 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 64GB Ram 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00416+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
31.999,95 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 32009.95 Acer EX215-55 İ7 1255U 64gb 512gb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD WIN11Home NXEGYEY00416+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 32009.95