Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
34.779,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 34779.96 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 64GB Ram 2tb SSD Intel Iris Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00418+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
34.779,00 TL + Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 34789 Acer Ex215-55 Intel Core I7 1255U 64Gb Ram 2Tb Ssd Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inc Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar Nxegyey00418+WeblegelSatıcı: Weblegelsin
35.334,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 35334.95 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 64gb 2tb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD WIN11Home NXEGYEY00418+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
36.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 36999.95 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 64GB Ram 2tb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00418+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
47.137,94 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 47147.94