Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
27.259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 27269 Acer Ex215-55 Intel Core I7 1255U 16Gb Ram 512Gb Ssd Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inc Fhd Windows11pro Tasinabilir Bilgisayar Nxegyey00419+WeblegeSatıcı: Weblegelsin
27.839,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 27839.94 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 16gb Ram 512gb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00419+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.839,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 27839.96 Acer EX215-55 Intel Core I7 1255U 16GB Ram 512GB SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 Inç Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar NXEGYEY00419+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.419,95 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 28429.95 ACER EX215-55 I7 1255U 16GB 512GBSSD Intel Iris Xe Graphics 15,6" Fhd W11PRO NXEGYEY00419+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28999.95 Acer EX215-55 İntel Core İ7 1255U 16gb 512gb SSD Intel® Iris® Xe Graphics 15,6 İnç FHD WIN11Pro NXEGYEY00419+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29009.95