Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: alfatek | 5 yorum
49.191,91 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 49201.91 Acer Nitro 16 R7 7840Hs 16Gb 512Gbssd Rtx4070-8 Gb Dos 16 Inç Wqxga 165Hz Nh.Qljey.003 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: Teknorya
49.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 49899.00 Acer Nitro 16 An16-41 Amd Ryzen 7 7840Hs 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx 4070-8 Gb Freedos 16" Wqxga 165 Hz Tasinabilir Bilgisayar Nh.qljey.003Satıcı: TEKNORYA
49.998,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 49998.99 Acer Nitro 16 AN16-41-R1PR NH.QLJEY.003 R7-7840HS 16 GB 512 GB SSD RTX4070 16" Paylaşımsız Dos WQXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 49999.00 ACER Nitro 16 An16-41 R7 7840hs 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx 4070-8 Gb Freedos 16" Wqxga 165 Hz NotebookSatıcı: Teknorya
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 49999.00 Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD Rtx 4070-8 GB Freedos 16" WQXGA 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLJEY.003Satıcı: Teknorya
50.111,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 50111.04 Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD Rtx 4070-8 GB Freedos 16\" WQXGA 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLJEY.003 50.181,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 50191 Acer Nitro 16 An16-41 Nh.qljey.003 Ryzen 7 7840Hs 16" 16 GB RAM 512 GB SSD 8 GB RTX 4070 Wqxga FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Teknorya
51.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 51099.00 ACER Nitro 16 An16-41 R7 7840hs 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx 4070-8 Gb Freedos 16" Wqxga 165 Hz NotebookSatıcı: Alfatek Teknoloji
51.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 51740.00 Acer Nitro 16 AN16-41 R7 7840HS 16 GB 512 GB SSD Rtx4070-8 GB Freedos 16 Wqxga 165Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLJEY.003Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
52.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
10 52709 Acer Nitro 16 7.Nesil Ryzen 7 7840HS-RTX4070 8Gb-16Gb-512Ssd-16inc-FreeDos5 yorum
54.117,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 54117.00