Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
41.740,13 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 41750.13 Acer Nitro 16 R5 7535Hs 32Gb 1Tb Ssd Rtx4050/6Gb 165Hz 16'' Wuxga W11h Nh.qkbey.003 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
41.923,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 41923.01 ACER Nitro 16 R5 7535HS 32GB 1TB SSD RTX4050/6GB 165HZ 16'' WUXGA W11H NH.QKBEY.003 & PER4 ÇANTA NHQKBEYP358Satıcı: Per4mance
44.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 44050.00 Acer Nitro 16 Amd Ryzen 5 7535HS 32GB 1tb SSD RTX4050/6GB 165HZ 16'' Fhd+ W11H Taşınabilir Bilgisayar NH.QKBEY.003 & Per4 Çanta NHQKBEYP358Satıcı: Per4mance
44.457,84 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 44467.84 ACER Nitro 16 AN16-416 R5 7535HS 32GB 1TB SSD RTX4050/6GB 16'' 165HZ WUXGA W11 HOME NH.QKBEY.003Satıcı: Per4mance
45.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 45300.00