Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TeknoSAR | 6 yorum
30.670,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 30670.00 Acer Nitro 16 R5 7535Hs 8Gb 512Gb Ssd Rtx4050/6Gb 165Hz 16'' Wuxga Fdos Nh.qkbey.003 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
34.316,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 34316.96 Acer Nitro 16 R5 7535Hs 8Gb 512Gb Ssd Rtx4050/6Gb 165Hz 16'' Wuxga W11h Nh.qkbey.003 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
35.527,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 35527.90 Acer Nitro 16 Amd Ryzen 5 7535HS 8gb 512GB SSD RTX4050/6GB 165HZ 16'' Fhd+ Fdos Taşınabilir Bilgisayar NH.QKBEY.003 & Per4 Çanta NHQKBEYP302Satıcı: Per4mance
35.851,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 35861 Acer Nitro 16 Amd Ryzen 5 7535HS 8gb 512GB SSD RTX4050/6GB 165HZ 16'' Fhd+ W11P Taşınabilir Bilgisayar NH.QKBEY.003 & Per4 Çanta NHQKBEYP382Satıcı: Per4mance
36.667,33 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 36677.33