Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YSFTEKNOLOJİ | 14 yorum
28.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28500.00 Acer N5 An515 R5 6600H 8Gb R 512Gb Ssd Rtx3050/4Gb 144Hz 15.6'' Fhd Fdos Nh.qgxey.001 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
30.721,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 30721.47 Acer Nitro 5 Amd Ryzen 5 6600H 8gb 512GB SSD RTX3050/4GB 144HZ 15.6'' Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar NH.QGXEY.001 & Per4 Çanta NHQGXEYP302Satıcı: Per4mance
33.442,88 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 33452.88 ACER Nitro 5 An515-46 Amd Ryzen 5 6600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx3050 Dos 15.6" Fhd Notebook Nh.qgxey.001Satıcı: ZİYAPAŞA TEKNOLOJİ
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
4 44999.00 Acer Nitro 5 An515-46-R22y Nh.qgxey.001 Ryzen 5 6600H 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx3050 15.6" Full Hd NotebookSatıcı: FS Tech
49.278,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 49278.00 Acer Nitro 5 AN515-46 AMD Ryzen 5 6600H 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD 144 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QGXEY.001Satıcı: ziyapaşa teknoloji | 228 yorum
54.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 55009