Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
29.410,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
1 29410.24 Acer An515-57 Nh.qeley.00a-06 İ7-11600H 64Gb 512Gb Ssd Rtx3050-4Gb 15.6" Linux Tasinabilir BilgisayaSatıcı: Techburada
31.151,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 31151.15 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-06 I7-11600H 64GB 512GB SSD RTX3050-4GB 15.6" Linux Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada
31.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 32009 Acer An515-57 Nh.qeley.00A-06 Intel Core i7 11600H 15.6" 64 GB RAM 512 GB SSD Rtx3050 4 GB Linux Gaming LaptopSatıcı: TECHBURADA
32.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 32519.00 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-06 i7-11600H 64GB 512GB SSD RTX3050-4GB 15.6" LinuxSatıcı: TECHBURADA
32.919,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 32919.00