Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
25.378,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 25378.24 Acer An515-57 Nh.qeley.00a-09 İ7-11600H 24Gb 512Gb Ssd Rtx3050-4Gb 15.6" Linux Tasinabilir BilgisayaSatıcı: Techburada
27.235,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 27235.65 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-09 I7-11600H 24GB 512GB SSD RTX3050-4GB 15.6" Linux Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada
27.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 27709 ACER AN515-57 NH.QELEY.00A-09 i7-11600H 24GB 512GB SSD RTX3050-4GB 15.6" LinuxSatıcı: Techburada
27.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27719.00 Acer An515-57 Nh.qeley.00A-09 Intel Core i7 11600H 15.6" 24 GB RAM 512 GB SSD RTX 3050 4 GB Linux LaptopSatıcı: TECHBURADA
28.419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 28419.00 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-09 i7-11600H 24GB 512GB SSD RTX3050-4GB 15.6" LinuxSatıcı: TECHBURADA
28.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 28529 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-09 i7-11600H 24GB 512GB SSD RTX3050-4GB 15.6" LinuxSatıcı: TECHBURADA
28.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 28719.00