Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
28.930,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 28930.24 Acer An515-57 Nh.qeley.00a-11 İ7-11600H 24Gb 2Tb Ssd Rtx3050-4Gb 15.6" Linux Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Techburada
30.769,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 30769.15 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-11 i7-11600H 24GB 2TB SSD RTX3050-4GB 15.6" FreedosSatıcı: TECHBURADA
31.122,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31122.24 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-11 I7-11600H 24GB 2tb SSD RTX3050-4GB 15.6" FreeDos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada
31.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 32009 Acer AN515-57 NH.QELEY.00A-11 i7-11600H 24GB 2TB SSD RTX3050-4GB 15.6" LinuxSatıcı: TECHBURADA
32.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 32229