Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ALANYA TEMPO BİLGİSAYAR | 9 yorum
25.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 26009 Acer Nitro 5 Intel Core I5-12500H 16GB 512GB SSD 4gb RTX3050TI Dos 15.6'' 144Hz Fhd Gaming Laptop NH.QFLEY.004 WZ01Satıcı: webzone
30.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 30109 Acer Nitro 5 Core I5-12500H 16Gb 512Gb Ssd 4Gb Rtx3050tı Dos 15.6'' 144Hz Fhd Gaming Laptop Nh.qfley.004Satıcı: Webzone
30.559,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 30559.05 Acer Nitro 5 Intel Core I5-12500H 16Gb 1Tb Ssd 4Gb Rtx3050tı Dos 15.6'' 144 Hz Fhd Gaming Laptop Nh.qfley.004 Wz02Satıcı: Webzone
30.845,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 30845.55 ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti DOS 15.6'' FHD Gaming Laptop NH.QFLEY.004Satıcı: webzone
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 30999.00 ACER Nitro 5 Core i5 12500H 16GB 512GB SSD RTX3050Ti DOS 15.6'' 144Hz Fhd Laptop NH.QFLEY.004 Wz01 NH.QFLEY.004Wz01Satıcı: webzone
31.679,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 31679.01