Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 22691 ACER An515-58 I5-12500h 16gb 512gb Ssd Rtx4050-6gb 15.6'' 144hz Windows 11 HomeSatıcı: MondayBilisim | 14 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26999.00 Acer AN515-58-55QR NH.QLZEY.003 i5-12500H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" 144 Hz W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji | 14 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 26999.00 ACER An515-58 I5-12500h 16gb 512gb Ssd Rtx4050-6gb 15.6'' 144hz Windows 11 HomeSatıcı: Teknosa
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 31999.00 Acer AN515-58 İ5-12500H 16GB 512GB SSD RTX4050-6GB 15.6'' 144Hz Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar NH.QLZEY.003Satıcı: Teknosa | 54 yorum
39.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 40009 Acer An515-58 Nh.qlzey.003 Intel Core i5-12500 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD 6 GB Rtx4050 W11 Home Gaming LaptopSatıcı: TEKNOSA
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 39999.00