Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: tekdenbilgisayar
25.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 25500.00 Acer Nitro 5 Intel Core I5-12450H 8gb 512GB SSD RTX3050 W11 15.6'' Fhd 144Hz Gaming Laptop NH.QFJEY.008Satıcı: PUKKA TEKNOLOJİ
25.477,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 25477.00 ACER Nitro5 Intel Core i5-12450H 8GB 512GB SSD RTX3050 Win11 15.6'' FHD 144Hz Gaming LaptopSatıcı: GİRİŞİM TEKNOLOJİ
25.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 25899.00 ACER Nitro 5 12.Nesil Core i5 12450H-RTX3050 4Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11Satıcı: NasTech
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 26999.00 Acer Nitro 5 12.Nesil Core i5 12450H-RTX3050 4Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W118 yorum
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 30999.00 Acer Nitro 5 AN515-58-571C5 NH.QFJEY.008 I5-12450H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 15.6" W11HSatıcı: STN TEKNOLOJİ
32.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 32309 Acer Nitro 5 AN515-58-571C NH.QFJEY.008 i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: Denizlibilgisayar
32.797,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 32797.75 Acer Nitro 5 AN515-58-571C3 NH.QFJEY.008 I5-12450H 32 GB 256 GB SSD 4 GB RTX3050 15.6" W11HSatıcı: STN TEKNOLOJİ
32.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 33009