Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 37160.65 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A13 i5-12450H 64GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT014Satıcı: Teknoraks
37.264,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 37274 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A13 i5-12450H 64GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT014Satıcı: Teknoraks
38.015,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 38015.04 Acer Nitro 5 NH.QLZEY.007A13 i5-12450H 64 GB 1 TB SSD+512 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar + CNT014Satıcı: teknoraks
38.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 38849.00 ACER Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A13 i5-12450H 64GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS T29756MSatıcı: Teknoraks
38.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 38849.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A13 I5-12450H 64GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT014Satıcı: teknoraks
40.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 40209