Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
45 dk önceki fiyat
1 38524.83 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A14 i5-12450H 64GB 1TBSSD+1TBSSD RTX4050 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT015Satıcı: Teknoraks
38.659,00 TL + Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
2 38669 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A14 i5-12450H 64GB 1TBSSD+1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT015Satıcı: Teknoraks
39.407,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 39407.04 Acer Nitro 5 NH.QLZEY.007A14 i5-12450H 64 GB 1 TB SSD+1 TB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar + CNT015Satıcı: teknoraks
40.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 40299.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A14 I5-12450H 64GB 1tbssd+1tbssd RTX4050 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT015Satıcı: teknoraks
41.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 41659