Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
32.927,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 32927.06 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A16 i5-12450H 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT017Satıcı: Teknoraks
32.993,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 32993.06 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A16 i5-12450H 16GB 512SSD RTX4050 15.6\" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT017Satıcı: Teknoraks
33.033,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 33043 Acer Nitro 5 NH.QLZEY.007A16 i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar + CNT017Satıcı: teknoraks
33.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 33349.00 ACER Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A16 i5-12450H 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FullHD W11P Taşınabil T29756PSatıcı: Teknoraks
34.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 34449.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A16 I5-12450H 16GB 512SSD RTX4050 15.6" Fullhd W11P Taşınabilir BILGISAYAR-CNT017Satıcı: teknoraks
36.849,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 36859