Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
42.288,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 42288.02 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A18 i5-12450H 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6\" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT019Satıcı: Teknoraks
42.410,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 42420 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A18 i5-12450H 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT019Satıcı: Teknoraks
43.247,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 43247.04 Acer Nitro 5 NH.QLZEY.007A18 i5-12450H 64 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar + CNT019Satıcı: teknoraks
43.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 43849.00 ACER Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A18 i5-12450H 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD W11P Taşınabil T29756SSatıcı: Teknoraks
44.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 44249.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A18 I5-12450H 64GB 1tbssd RTX4050 15.6" Fullhd W11P Taşınabilir BILGISAYAR-CNT019Satıcı: teknoraks
45.749,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 45759