Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
29.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 29799.00 Acer Nitro 5 An515-58-588W Nh.qlzey.007a3 İ5-12450H 16Gb 512Ssd Rtx4050 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar-Cnt004Satıcı: Teknoraks
29.634,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29634.26 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A3 i5-12450H 16GB 512SSD RTX4050 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT004Satıcı: Teknoraks
29.715,00 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
3 29725 ACER Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A3 i5-12450H 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınab T29756CSatıcı: Teknoraks
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
4 30999.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A3 I5-12450H 16GB 512SSD RTX4050 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT004Satıcı: teknoraks
32.049,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 32059