Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
31.704,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 31704.02 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A5 i5-12450H 16GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT006Satıcı: Teknoraks
31.724,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 31724.07 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A5 i5-12450H 16GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT006Satıcı: Teknoraks
31.783,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31793 Acer Nitro 5 NH.QLZEY.007A5 i5-12450H 16 GB 1 TB SSD+512 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar + CNT006Satıcı: teknoraks
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 31999.00 ACER Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A5 i5-12450H 16GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS T29756ESatıcı: Teknoraks
33.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 33149.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A5 I5-12450H 16GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT006Satıcı: DartTech
33.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 33809