Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
33.115,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 33115.22 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A7 i5-12450H 32GB 1TBSSD RTX4050 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT008Satıcı: Teknoraks
33.225,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 33235 Acer Nitro 5 NH.QLZEY.007A7 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar + CNT008Satıcı: teknoraks
33.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 33499.00 ACER Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A7 i5-12450H 32GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınab T29756GSatıcı: Teknoraks
34.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34649.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A7 i5-12450H 32GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT008Satıcı: Teknoraks
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 35299.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A7 I5-12450H 32GB 1tbssd RTX4050 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT008Satıcı: teknoraks
35.849,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 35859