Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
35.420,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 35420.18 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A8 i5-12450H 32GB 2TBSSD RTX4050 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT009Satıcı: Teknoraks
35.533,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 35543 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A8 i5-12450H 32GB 2TBSSD RTX4050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT009Satıcı: Teknoraks
36.239,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 36239.04 Acer Nitro 5 NH.QLZEY.007A8 i5-12450H 32 GB 2 TB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar + CNT009Satıcı: teknoraks
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 36999.00 Acer Nitro 5 AN515-58-588W NH.QLZEY.007A8 I5-12450H 32GB 2tbssd RTX4050 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT009Satıcı: teknoraks
38.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 38309