Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Arcadia-Bilişim
36.094,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 36094.60 ACER Nitro 5 AN515-58 Intel i7 12650H 16GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6Satıcı: Arez Teknoloji
38.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 38050.00 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I7 12650H 16GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd IPS 144Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLZEY.008A10Satıcı: Arcadia Bilişim
38.830,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 38840 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I7 12650H 64GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd IPS 144Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLZEY.008A59Satıcı: Arcadia Bilişim
44.510,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 44520 Acer Nitro 5 AN515-58-73BD NH.QLZEY.008A10 i7-12650H 64GB 2TBSSD RTX4050 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT011Satıcı: Teknoraks
45.920,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 45930 Acer Nitro 5 AN515-58-73BD NH.QLZEY.008A10 i7-12650H 64 GB 2 TB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar-CNT011Satıcı: teknoraks
46.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 46049.00