Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 14 yorum
37.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 38009 Acer Nitro 5 Gaming PC NH.QM0EY.00C i7-12650H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 15.6" Linux Dizüstü BilgisayarSatıcı: BozdanTeknoloji | 2 yorum
39.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 39749.05 ACER Nitro 5 Intel Core i7-12650H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 Linux 15.6" 165Hz Siyah Gaming PCSatıcı: Bozdan Teknoloji
41.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 41499.00 Acer Nitro 5 Nh.qm0Ey.00C Intel Core i7-12650H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB Rtx4060 Linux Gaming LaptopSatıcı: Nethouse
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 42999.00 Acer Nitro 5 Intel Core i7-12650H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 Linux 15.6" 165Hz Siyah Gaming PC NH.QM0EY.00CSatıcı: BOZDAN Teknoloji | 1 yorum
46.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 47009