Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Nethouse
20.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 20499.00 Acer Nitro 5 NH.QMZEY.003 i5-12450H 8 GB 256 GB SSD RTX2050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: BozdanTeknoloji | 1 yorum
20.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 20849.05 Acer Nitro 5 Intel Core i5 12450H 8 GB 256 GB SSD Rtx 2050 4 GB Freedos 15,6" 144 Hz Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QMZEY.003Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 12 yorum
20.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 21009 ACER Nitro Core i5 12450H 8GB 256GB SSD RTX 2050 Freedos 15,6"FHD IPS NotebookSatıcı: MGS ELECTRONİCS
22.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
4 22990.00 Acer Nitro 5 Intel Core i5 12450H 8 GB 256 GB SSD Rtx 2050 4 GB Freedos 15,6" 144 Hz Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QMZEY.003Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
23.499,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 23499.06 ACER Nitro Core i5 12450H 8GB 256GB SSD RTX 2050 Freedos 15,6"FHD IPS NotebookSatıcı: Bozdan Teknoloji
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 23999.00