Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28209 Acer Nitro 5 An515-58 Intel Core İ5 12450H 16Gb Ram 1Tb Ssd 4Gb Rtx2050 15,6 Inc Ips 144Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar Nhqmzey00511+ZettSatıcı: Weblegelsin
28.799,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 28799.98 Acer Nitro 5 AN515-58 İntel Core i5 12450H 16GB Ram 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00511+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 28799.99 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I5 12450H 16GB Ram 1tb SSD 4gb RTX2050 15,6 Inç IPS 144Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00511+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin | 1 yorum
29.399,98 TL + Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 29409.98 ACER Nitro 5 AN515-58 I5 12450H 16GB 1TBSSD 4GB RTX2050 15,6" IPS 144Hz Fhd W11H NHQMZEY00511+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
29.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 29999.98 Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12450H 16GB 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd WIN11Home NHQMZEY00511+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
6 30009.98