Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
27.729,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 27739 Acer Nitro 5 AN515-58 İntel Core i5 12450H 32gb Ram 512GB SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00513+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.319,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 28319.99 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I5 12450H 32GB Ram 512GB SSD 4gb RTX2050 15,6 Inç IPS 144Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00513+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.909,98 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 28919.98 ACER Nitro 5 AN515-58 I5 12450H 32GB 512GBSSD 4GB RTX2050 15,6" IPS 144Hz Fhd W11H NHQMZEY00513+ZETTAÇNTSatıcı: Weblegelsin
29.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29499.98 Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12450H 32gb 512GB SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd WIN11Home NHQMZEY00513+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 29499.98