Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.669,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 28679 Acer Nitro 5 An515-58 Intel Core İ5 12450H 16Gb Ram 1Tb Ssd 4Gb Rtx2050 15,6 Inc Ips 144Hz Fhd Windows11pro Tasinabilir Bilgisayar Nhqmzey00520+ZettaSatıcı: Weblegelsin
29.279,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
2 29279.98 Acer Nitro 5 AN515-58 İntel Core i5 12450H 16gb Ram 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00520+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.279,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 29279.99 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I5 12450H 16GB Ram 1tb SSD 4gb RTX2050 15,6 Inç IPS 144Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00520+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
29.889,98 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 29899.98 ACER Nitro 5 AN515-58 I5 12450H 16GB 1TBSSD 4GB RTX2050 15,6" IPS 144Hz Fhd W11P NHQMZEY00520+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
30.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 30499.98 Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12450H 16gb 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd WIN11Pro NHQMZEY00520+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
6 30509.98