Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
30.549,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 30559 Acer Nitro 5 AN515-58 İntel Core i5 12450H 16gb Ram 2tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00521+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 31199.99 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I5 12450H 16GB Ram 2tb SSD 4gb RTX2050 15,6 Inç IPS 144Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00521+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
31.849,98 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 31859.98 ACER Nitro 5 AN515-58 I5 12450H 16GB 2TBSSD 4GB RTX2050 15,6" IPS 144Hz Fhd W11P NHQMZEY00521+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
32.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 32499.98 Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12450H 16gb 2tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd WIN11Pro NHQMZEY00521+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 32509.98