Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28209 Acer Nitro 5 An515-58 İ5-12450H 32Gb 512Gb Ssd 4Gb Rtx2050 15,6 Inc Ips 144Hz Fhd W11pro Nhqmzey00522+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 28799.98 Acer Nitro 5 AN515-58 İntel Core i5 12450H 32gb Ram 512gb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00522+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 28799.99 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I5 12450H 32GB Ram 512GB SSD 4gb RTX2050 15,6 Inç IPS 144Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00522+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
29.399,98 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 29409.98 ACER Nitro 5 AN515-58 I5 12450H 32GB 512GBSSD 4GB RTX2050 15,6" IPS 144Hz Fhd W11P NHQMZEY00522+ZETTAÇNTSatıcı: Weblegelsin
29.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29999.98 Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12450H 32gb 512gb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd WIN11Pro NHQMZEY00522+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29999.98