Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
30.079,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 30089 Acer Nitro 5 AN515-58 İntel Core i5 12450H 32gb Ram 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00523+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.719,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 30719.99 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I5 12450H 32GB Ram 1tb SSD 4gb RTX2050 15,6 Inç IPS 144Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00523+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
31.359,98 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 31369.98 ACER Nitro 5 AN515-58 I5 12450H 32GB 1TBSSD 4GB RTX2050 15,6" IPS 144Hz Fhd W11P NHQMZEY00523+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
31.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 31999.98 Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12450H 32gb 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd WIN11Pro NHQMZEY00523+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
5 32009.98