Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
33.369,00 TL + Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 33379 Acer Nitro 5 AN515-58 İntel Core i5 12450H 64gb Ram 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00526+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
34.079,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 34079.99 Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core I5 12450H 64GB Ram 1tb SSD 4gb RTX2050 15,6 Inç IPS 144Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar NHQMZEY00526+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
34.789,98 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 34799.98 ACER Nitro 5 AN515-58 I5 12450H 64GB 1TBSSD 4GB RTX2050 15,6" IPS 144Hz Fhd W11P NHQMZEY00526+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
35.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 35499.98 Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12450H 64gb 1tb SSD 4GB RTX2050 15,6 İnç IPS 144Hz Fhd WIN11Pro NHQMZEY00526+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 35509.98