Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
5 yorum
26.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 26799.00 Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel I5-13420H 8GB 1TB SSD 6GB RTX4050 15.6"FHD IPS 144hz Freedos NH.QNBEY.003Satıcı: ORJİNALCİHAZDÜNYASI
27.360,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 27360.00 ACER Nitro V 15 13.Nesil Core i5 13420H-RTX4050 6Gb-8Gb-1Tb Ssd-15-6inc-FreeDosSatıcı: SAFAK BİLGİSAYAR TALHA | 9 yorum
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27999.00 Acer Nitro ANV15-51-50SY NH.QNBEY.003 i5-13420H 8 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: aksu-bilisim-hiz | 1 yorum
28.127,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 28127.20 ACER Nitro V 15 13.Nesil Core i5 13420H-RTX4050 6Gb-8Gb-1Tb Ssd-15-6inc-FreeDosSatıcı: kubat elektronik | 9 yorum
28.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28249.00 Acer Nitro ANV15-51-50SY NH.QNBEY.003 i5-13420H 8 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: DELTABİLİŞİMELAZIĞ
29.279,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29279.00 Acer Nitro ANV15-51-50SY NH.QNBEY.003 i5-13420H 8 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknostor
29.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29450.00 Acer Nitro V 15 Anv15-51 Intel I5-13420H 8Gb 1Tb Ssd Rtx4050 15.6Fhd Ips 144Hz Freedos Tasinabilir Bilgisayar Nh.qnbey.003Satıcı: indirimdehepsi
31.360,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 31360.57 Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel I5-13420H 8gb 1tb SSD RTX4050 15.6"fhd IPS 144hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar NH.QNBEY.003Satıcı: bulgelsin
35.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 35000.00