Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BozdanTeknoloji | 1 yorum
28.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 28399.05 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 32 GB 512 GB SSD Rtx 4050 6 GB Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNBEY.001+325Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
28.669,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 28669.07 ACER Nitro V 15 Core i5 13420H 32 GB 512 GB SSD Rtx 4050 Freedos 15.6" FHD NotebookSatıcı: Bozdan Teknoloji
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31999.00 Acer Nitro V 15 Nh.qnbey.001+325 Core i5 13420H 15.6" 32 GB RAM 512 GB SSD Rtx4050 6 GB FHD IPS FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Nethouse
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 31999.00 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 32 GB 512 GB SSD Rtx 4050 6 GB Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNBEY.001+325Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 3 yorum
31.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 32009