Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Acer Nitro V 15 ANV15-51-567U Laptop Fiyatları

Acer Nitro V15 ANV15-51-567U NH.QNDEY.002 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD RTX2050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknostor24

30.173,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 30173.06
Acer Nitro V 15 Anv15-51 Nh.qndey.002 İ5-13420H 8Gb 512Ssd Rtx2050 15.6" Fhd W11h Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

31.322,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 31322.00
ACER Nitro V15 Intel I5 13420h 8gb 512gb Ssd Rtx2050-4gb 15.6" Fhd 144hz W11 Home Notebook Nh.qndey.002

Satıcı: Aison

32.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 32130.00
ACER Nitro V15 Intel I5 13420h 8gb 512gb Ssd Rtx2050-4gb 15.6" Fhd 144hz W11 Home Notebook Nh.qndey.002

Satıcı: Teknopa Gsm

32.131,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 32131.37
Acer Nitro V15 ANV15-51-567U NH.QNDEY.002 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD RTX2050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

32.147,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 32147.06
Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel Core i5 13420H 8GB 512GB SSD RTX2050 Windows 11 Home 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNDEY.002 - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Teknopa Gsm | 35 yorum

32.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 32149.00
Acer Nitro V15 Intel I5 13420H 8GB 512GB SSD RTX2050-4GB 15.6" FHD 144Hz W11 Home Taşınabilir Bilgisayar NH.QNDEY.002

Satıcı: Teknoraks

32.885,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 32885.06
Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel Core i5 13420H 8GB 512GB SSD RTX2050 Windows 11 Home 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNDEY.002 - 512 GB - 8 GB

Satıcı: teknoraks | 35 yorum

33.076,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 33076.64

Acer Nitro V 15 ANV15-51-567U Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Nitro V 15 ANV15-51-567U Laptop Temel Özellikleri

Yok

Acer Nitro V 15 ANV15-51-567U Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 362.3 mm
• Derinlik 239.9 mm
• Kalınlık 26.9 mm
• Ağırlık 2.11 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Acer Nitro V 15 ANV15-51-567U Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.